Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 17:55 Bu haber 242 kez okundu
 
Ak Parti Gölhisar ilçe kongresi Yapıldı
- Haberi
Ak Parti Gölhisar ilçe kongresi Yapıldı

AK Parti, 7. Olağan kongreler kapsamında ilçemiz Gölhisar'da 19 Eylül Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Konferans salonunda ilçe kongresini gerçekleştirdi. 
Gölhisar 7. Olağan İlçe Kongresine  AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, AK Partili belediye başkanları, teşkilat başkanları, teşkilat üyeleri ve vatandaşların katılımı ile çoşku ile yapıldı. Yapılan kongrede mevcut başkan  Mevlüt Erdem yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
AK Partili Heyet, "Yeniden başkan seçilen Mevlüt Erdem ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, bu kutlu yolda başarılar dileriz. Bugüne kadar ilçe teşkilatımızın herhangi bir biriminde görev yapan dava arkadaşlarımıza da gönülden teşekkür ederiz. Gölhisar’ımzın hizmet ve beklentisi için gayretle çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandılar. 
Diğer yandan Ak Parti Burdur ilçe kongreleri planladığı şekilde sırasıyla tamamlandı. Pandemi süreci nedeniyle ertelenen kongreler; maske, mesafe ve sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde 11 ilçede gerçekleştirildi.
Kongrelere AK Parti Burdur İl Koordinatörü Ahmet Yıldız,  İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur,  İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile Ak Parti teşkilatları katılım sağladı.
İlçelerde düzenlenen kongrelerde açılış konuşmaları mevcut ilçe başkanları tarafından gerçekleştirilerek, görevleri sürecinde yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler verildi.    
AkParti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; " İnandığın Yolda Yürü  sloganı ile yola çıktığımız ilçe kongrelerimizi tamamladık. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çalışmalarımızı gece gündüz demeden durmaksızın sürdürmeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza destek olacağız ki ülkemizi çok daha iyi yerlere getirelim. AK Partimizin icraatlarını Türkiye'mizin nereden nereye geldiğini kapı kapı gezerek anlatmaya devam edeceğiz. Türkiye çok büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Bu noktada daha büyük hedeflere ulaşabilmek için gayret etmemiz gerekiyor. Önümüzde 2023, 2053 ve 2071 gibi çok önemli hedefler bulunuyor. Gerçekleşen kongreler ile  İl Teşkilatımız, tüm ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte yeni bir heyecanı sahaya aktaracağız. Bu onurlu göreve seçilen İlçe Başkanlarımızı ve Yönetimlerini tebrik ediyorum. 7. Olağan Kongremizin;  partimize, ilçelerimize, Burdur'umuza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.
İlçe Başkanlıklarına; Ağlasun İlçe Başkanı - Mustafa Alver, Altınyayla İlçe Başkanı - Ahmet Sipahi, Bucak İlçe Başkanı - Mustafa Oğuz, Çavdır İlçe Başkanı - Adem Göçer, Çeltikçi İlçe Başkanı - Ahmet Ali Akyel, Gölhisar İlçe Başkanı - Mevlüt Erdem, Karamanlı İlçe Başkanı - Ömür Karakaya, Kemer İlçe Başkanı - Mustafa Aktürk , Merkez İlçe Başkanı - Hüseyin Okan, Tefenni İlçe Başkanı - Fatih Özcan, Yeşilova İlçe Başkanı - Ercan Çetinkaya seçildi.
Kaynak: (Pınar Gazetesi) - Pınar Gazetesi Editör: Faruk Dumlupınar
Etiketler: Ak, Parti, Gölhisar, ilçe, kongresi, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı