Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 12:35 Bu haber 705 kez okundu
 
Bölge Müdürü Refik Ulusoy’dan Gölhisar Orman İşletmeye ziyaret
- Haberi
Bölge Müdürü Refik Ulusoy’dan Gölhisar Orman İşletmeye ziyaret

Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Bölge Müdürü Refik Ulusoy’a ziyareti sırasında, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü ve Bölge Müdürlüğü Özel Bütçe Saymanı eşlik etti.
Bölge Müdürlüğü teknik elemanların katılımı ile toplantı yaparak 2020 yılı program ve gerçekleşmelerinin Ağustos ayı sonu itibariyle değerlendirmesi yapıldı. Bölge Müdürlüğü teknik ekibin büyük oranda yeni olması nedeniyle,  işlerin, ödeneğin ve zamanın iyi planlanarak iş disiplinine uymaları, programlarını tekniğine uygun ve zamanında tamamlamaları hususunda talimatta bulunarak ormancılık çalışmaları ve orman yangınları konusunda mesleki tecrübelerini aktardı.
Bölge Müdürü daha sonra 2020 yılı programında bulunan İbecik Şefliği yeni yol yapım çalışmalarında incelemelerde bulunarak, yol platformu, şev, kurp ve dere geçişlerinde standarda uygun yolların yapılmasıyla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlarda değerlendirme yaptı.
Daha sonra Asmalı ve Gölova Şefliklerinde çalışması devam Endüstriyel plantasyon sahalarında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları denetledi ve çalışmalarla ilgili İşletme Şeflerinden bilgi aldı.
Programın öğleden sonraki kısmında Tefenni Şefliği karaçam tabii tensil tohumlama kesimi sahalarında incelemelerde bulunularak silvikültür ve üretim tekniği açısından çalışmaların kritiği yapıldı. Bölge Müdürü Refik Ulusoy programa eşlik eden Gölhisar Orman İşletme Müdürü Cumhur Gafar ve ekibine 2020 yılı programlarının zamanında ve tekniğine uygun olarak tamamlanması talimatında bulunarak, yapılan başarılı çalışmalarla ilgili emeği geçen tüm personele teşekkür ederek, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl diledi.
Kaynak: (Pınar Gazetesi) - Pınar Gazetesi Editör: Faruk Dumlupınar
Etiketler: Bölge, Müdürü, Refik, Ulusoy’dan, Gölhisar, Orman, İşletmeye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı