Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 09:18 Bu haber 526 kez okundu
 
Karnelerini Kaymakam Böke’den aldılar
İlçemiz Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Adnan Menderes İlkokulu öğrencilerine karnelerini dağıttı.
- Haberi
Karnelerini Kaymakam Böke’den aldılar

2019-2020 Eğitim döneminde yarıyıl bitti ve karne dağıtımıyla tatil başladı. Gölhisar’da yaklaşık 4 bin öğrenci karne aldı.  İlçemiz Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Adnan Menderes İlkokulunda düzenlenen törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Karapınar ve Okul Müdürü ile birlikte yarıyıl tatiline giren ilkokul öğrencilerine karne dağıttı.
Kaymakam Böke, Adnan Menderes İlkokulu sınıflarını gezerek öğrencilere karnelerini tek tek dağıttı. Çocuklarla yakından ilgilenen ilçemiz Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, yaptığı konuşmada, "2019-2020 eğitim öğretim yılını başarılı bir şekilde bitirdik. Sizler geleceğimizin doktorları, mühendisleri yöneticileri olacaksınız. Bizim amacımız sizleri sadece akademik açıdan değil, spor alanında, sanat alanında ve kültür alanında da yetişmiş bir birey haline getirmek. Bugün itibariyle 15 günlük yarıyıl tatiline giriyorsunuz. Tatilde bol bol kitap okuyun eğlenin, dinlenin. İkinci dönemde daha dinç ve dinamik olarak sınıflarınıza dönün. Hepinize iyi tatiller.” dedi.
Yabancı öğrenci uyum sınıfında eğitim gören öğrencilere de katılım belgesi veren Kaymakam Mustafa Ünver Böke, öğrencilere karnelerinin yanında çeşitli hediyeler de dağıttı.
Kaynak: (Pınar Gazetesi) - Pınar Gazetesi Editör: Faruk Dumlupınar
Etiketler: Karnelerini, Kaymakam, Böke’den, aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı