Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 17:07 Bu haber 539 kez okundu
 
Yeni Eğitim-Öğretim yılı Müdürler toplantısı yapıldı
- Haberi
Yeni Eğitim-Öğretim yılı Müdürler toplantısı yapıldı

İlçemiz Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, 20019-2020 Eğitim Öğretim yılı Müdürler toplantısına katıldı.
Kaymakam Mustafa Ünver Böke, Okul Müdürleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Yusufça İlkokulu ve Ortaokulunun organize ettiği kahvaltı programına Kaymakam Mustafa Ünver Böke, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.
Geçen yılın değerlendirmesi ve 2019 - 2020 eğitim öğretim yılı için planlamaların yapıldığı toplantıda Gölhisar’da öğrencilerimizin başarılarının artırılmasına yönelik hedefler belirlendi. Bunun yanı sıra okullardaki güvenlik tedbirleri, eksikliklerin giderilmesi, madde bağımlılığı ile mücadele gibi konular görüşüldü. Gölhisar’da ki okullar hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü; 
“Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize daha iyi şartlarda eğitim ve çalışma imkânı sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizdeki güçlü dinamiklerle hep birlikte elbirliği yaparak iyi derecede olan eğitim seviyemizi daha da yükseltmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi. 
İlçemiz Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, toplantıya katılan okul müdürlerinin sıkıntıları ve talepleri hakkında bilgi aldı. Okul müdürlerine 2019–2020 Eğitim Öğretim yılının bütün öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını, ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini temenni etti.
Kaynak: (Pınar Gazetesi) - Pınar Gazetesi Editör: Faruk Dumlupınar
Etiketler: Yeni, Eğitim-Öğretim, yılı, Müdürler, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı