Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 13:04 Bu haber 543 kez okundu
 
DemirDöküm doğalgaza kavuşan Gölhisar’da tüketicileriyle buluştu
- Haberi
DemirDöküm doğalgaza kavuşan Gölhisar’da tüketicileriyle buluştu

Türkiye genelinde doğalgaza kavuşan il ve ilçeleri dolaşan DemirDöküm'ün 9’uncu durağı ilçemiz Gölhisar oldu. DemirDöküm, doğalgaza kavuşan Gölhisar’da düzenlediği etkinlikte tüketicilere doğalgaz kullanımının sağladığı avantajları, doğa dostu ve kullanıcısına yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini tanıttı. Etkinlikte ayrıca  özel olarak düzenlenen kampanyalar hakkında bilgi paylaşıldı.
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, doğalgaza yeni kavuşan il ve ilçelerdeki tüketicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu ürünlerden oluşan geniş ürün gamıyla birçok ilke imza atan DemirDöküm, Gölhisar’da tüketicileriyle buluştu.
Aile bütçesine katkı sağlayan yenilikçi ürünlerinin yanı sıra, satış sonrası hizmetleriyle de 65 yıldır Türkiye'de ailelerin en sıcak üyesi olmayı başaran DemirDöküm; Info Mobil aracı ile Gölhisar merkezde stant açtı. Düzenlenen etkinlikte halkın sorularını yanıtlayan DemirDöküm yetkilileri, doğalgaz kullanımının sağladığı avantajların yanı sıra tüketicileri ürün gamı hakkında bilgilendirdi. DemirDöküm yetkilileri ayrıca Gölhisar’da kombi almak isteyen Burdurlulara özel olarak düzenlenen kampanyalar hakkında da bilgi paylaştı.
Saha kanalı her geçen yıl daha da geliştirilen Burdur ve bölgesini önemsediklerini belirten DemirDöküm yetkilileri; kombiden klimaya, su ısıtıcısından merkezi sisteme, VRF’den ısı pompasına kadar kullanıcı dostu ürünleri ile Burdurluların tüm isteklerini karşılamaya hazır olduklarını belirtti.
Kaynak: (Pınar Gazetesi) - Pınar Gazetesi Editör: Faruk Dumlupınar
Etiketler: DemirDöküm, doğalgaza, kavuşan, Gölhisar’da, tüketicileriyle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı